20-02-2020

Turniej Charytatywny Piłki Siatkowej „Gramy dla Ernesta”

Witajcie Kochani we wtorek ???

Dzisiaj zdamy Wam fotorelację z Turnieju Charytatywnego Piłki Siatkowej „Gramy dla Ernesta” o puchar Sołtysa Bodzechowa, który odbył się w Publiczna Szkoła Podstawowa im. Walentego Stefańskiego w Bodzechowie w Bodzechowie w dniach 8-9 luty 2020r.

Rozgrywki odbyły się na szkolnej hali sportowej. Patronat nad turniejem objął Sołtys Bodzechowa Pan Piotr Zajda. Grano i zbierano pieniądze dla ucznia szkoły Ernesta Ludyni, który jest Podopiecznym naszej Fundacji.
Podczas rozgrywek w duchu cudownej rywalizacji udało się zebrać wśród lokalnej społeczności młodzieży i dorosłych kwotę 795,31 zł.
Bardzo serdecznie dziękujemy Panu Sołtysowi, Panu Dyrektorowi Szkoły Konrad Żelazowski oraz Pedagogom szkolnym Panu Tomasz Szwagierczak oraz Grzegorz Kunysz za całe dopilnowanie wszelkich spraw organizacyjnych i opiekę nad imprezą przez dwa dni. Swoja osobą zaszczyciła nas również Pani Sekretarz Gminy Małgorzata Sobieraj, która wręczała pamiątkowe medale oraz puchary.
Ten najważniejszy , za I miejsce został przez zwycięską drużynę na nasze ręce przekazany dla Ernesta…na pamiątkę tak cudownej i wspólnej zabawy pod hasłem….POMAGAMY !!!!
Pamiętajcie…
POMAGANIE JEST DZIECINNIE PROSTE ?‍???‍???‍??
Pomagać można na różne sposoby, trzeba tylko chcieć…