Oskar Szczerbaniewicz


Oskar Szczerbaniewicz jest mieszkańcem Jeleniej Góry i ma 18 lat. Przeszedł bardzo ciężką chorobę… nowotwór złośliwy tkanek miękkich „Mięsak Ewinga”. Przeszedł przeszczep komórek macierzystych na skutek czego jest bardzo narażony na ryzyko zachorowania na inny nowotwór. Po bardzo silnym leczeniu podczas choroby skutki i powikłania będzie odczuwał już do końca życia. Kilka razy w miesiącu Oskar razem z rodzicami pokonuje trasę Jelenia Góra-Wrocław lub Jelenia Góra –Warszawa na wiele kontroli lekarskich takich jak: badania PET, tomografie, scyntygrafia oraz kontrolowanie hormonów w związku z powikłaniami po chemio i radioterapii. Wymaga również intensywnej rehabilitacji w związku z problemami bólowymi kręgosłupa piersiowo- lędźwiowego i stóp. Największy problem z jakim teraz się zmaga Oskar po zakończeniu leczenia nowotworowego to uzębienie, które zostało bardzo zniszczone i musi zostać odbudowane prawie w całości. Jednak nie każdy specjalista chce się podjąć leczenia uzębienia chorobie nowotworowej. Dzięki staraniom Rodziców udało się rozpocząć leczenie , które będzie wymagało bardzo dużych nakładów pieniężnych.

…Kiedyś to On był wielkim wsparciem dla naszych maluchów na oddziale Onkologii CZD, kiedy jako „ starszy brat” opiekował się Nimi w wolnych chwilach… teraz On potrzebuje Nas…

Numer zbiórki publicznej: 2021/1588/OR
Bank Pekao S.A
SWIFT/BIC: PKOPPLPW
Numer rachunku: 62 1240 5035 1111 0011 0567 2262
IBAN: PL 62 1240 5035 1111 0011 0567 2262
Kwota do wpłacenia.
Jeżeli wpłata jest za ukcję proszę tutaj podać informację o kupionym przedmiocie, można też wpisać krótką wiadomość dla podopiecznego, lub pozostawić to pole puste.
Podaj imię (pseudonim) jaki ma się wyświetlić na liście wpłacających
Na ten adres otrzymasz potwierdzenie płatności.