Marcin Cieśla


Nazywam się Marcin Cieśla, mam 36 lat i mieszkam w Starachowicach razem z żoną i 7 letnią córką Natalią. Pod koniec 2019 roku zdiagnozowano u mnie czerniaka złośliwego w IV stadium zaawansowania – ostatnim M1c z przerzutami do kości ,wątroby ,skóry i węzłów chłonnych. Zaczęła się walka. Punktem końcowym poszukiwań terapii dla mnie było Centrum Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie gdzie po wielu badaniach przydzielono mi terapię celowaną (dabrafenib i trametynib ) .Terapia ta szybko zredukowała dużą część choroby i życie na chwilę wróciło do normy ,aż do maja bieżącego roku kiedy ten typ leczenia przestał działać i guzy zaczęły odrastać na nowo. Zostałem wtedy przekwalifikowany na immunoterapię (pemprolizumab ), który ma około 30%skuteczności ale przy chorobie z dużym obciążeniem radzi sobie słabo .To jest już ostatnia linia leczenia w czerniaku z przerzutami w Polsce. Obecnie jestem na etapie konsultacji z klinikami zagranicznymi w USA i krajach Europy Zachodniej , które oferują leczenie tego typu schorzeń terapią skojarzoną (ipilimumam +nivolumab ) lub metodą Car-t czyli pobranie komórek macierzystych zmodyfikowanie na zabijanie nowotworu i zwrócenie w celu niszczenia komórek rakowych. Metody te na świecie przynoszą bardzo dobre skutki w leczeniu tego typu schorzeń. Jedyny problem to bardzo wysokie koszty, ponieważ koszt rocznej kuracji to ok. 1.000.000 zł.
Dlatego to moja ostatnia deska ratunku. Szukam ludzi dobrej woli i wielkiego serca, którzy pozwolą mi dalej żyć, cieszyć się rodziną i każdą chwilą bo przecież świat stoi jeszcze przede mną otworem….

Nie bądź obojętny, proszę pomóż mi ocalić moje życie…..
Numer zbiórki publicznej: 2020/2015/OR
Bank Pekao S.A
SWIFT/BIC: PKOPPLPW
Numer rachunku: 52 1240 5035 1111 0011 0042 2123
IBAN: PL 52 1240 5035 1111 0011 0042 2123
Kwota do wpłacenia.
Jeżeli wpłata jest za ukcję proszę tutaj podać informację o kupionym przedmiocie, można też wpisać krótką wiadomość dla podopiecznego, lub pozostawić to pole puste.
Podaj imię (pseudonim) jaki ma się wyświetlić na liście wpłacających
Na ten adres otrzymasz potwierdzenie płatności.