Lucyna Nowak

Lucyna Nowak


Witajcie. Nazywam się Lucyna Nowak  i mam 74 lata. 26 lutego bieżącego roku w moim mieszkaniu w Kielcach wybuchł pożar, który pochłonął cały dobytek mojego życia a mnie zabrał zdrowie i unieruchomił w łóżku szpitalnym prawdopodobnie na długi czas.

W wyniku pożaru z poparzeniami  I i II stopnia dróg oddechowych oraz III stopnia pleców, rąk oraz tułowia trafiłam do Świętokrzyskiego Centrum Onkologii w Kielcach na oddział Intensywnej Terapii gdzie 5 dni spędziłam w śpiączce farmakologicznej.

Obecnie przebywam w Wielkopolskim Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii w Poznaniu gdzie pracuje moja córka, która jest teraz moim jedynym opiekunem.

Moje mieszkanie nie nadaje się do użytku więc do niego nie wrócę i jestem zdana na opiekę córki u której zamieszkam. Po wyjściu ze szpitala nie będę też w stanie sama zajmować się sobą, ponieważ zmiana opatrunków, podawanie leków, codzienna higiena będzie wymagała pomocy osób trzecich.

Koszty związane z zakupem moich leków, środków opatrunkowych, rehabilitacją , zakupem nowej odzieży, obuwia, odtworzeniem okularów i chociażby  zakupem łóżka dla mnie znacznie przekroczą możliwości finansowe zarówno moje jak i mojej córki, która się mną zajmie po opuszczeniu szpitala.

Mogę liczyć tylko na pomoc Ludzi Dobrej Woli…. Dlatego dołączyłam do Kolorowych Motyli jako babcia Lusia…. Pomożecie ???

Numer zbiórki publicznej: 2020/1451/OR
Bank Pekao S.A
SWIFT/BIC: PKOPPLPW
Numer rachunku: 22 1240 5035 1111 0010 9722 7774
IBAN: PL 22 1240 5035 1111 0010 9722 7774
Kwota do wpłacenia.
Jeżeli wpłata jest za ukcję proszę tutaj podać informację o kupionym przedmiocie, można też wpisać krótką wiadomość dla podopiecznego, lub pozostawić to pole puste.
Podaj imię (pseudonim) jaki ma się wyświetlić na liście wpłacających
Na ten adres otrzymasz potwierdzenie płatności.