Kamil Kosno


Nazywam się Kamilek Kosno, mam 9 lat i mieszkam w Ostrowcu Świętokrzyskim. Każdy dzień jest dla mnie poważnym wyzwaniem. Cierpię na obustronny głęboki niedosłuch zmysłowo-nerwowy.
Kiedy przyszedłem na świat, lekarze nie mieli wątpliwości – Ja nie słyszę. Ta wiadomość poraziła moich Rodziców. Nie potrafili sobie poradzić z tym, co się dzieje wokół, tym bardziej, że moje rodzeństwo jest zdrowe. Nadszedł dla naszej rodziny czas drastycznych decyzji.
Szpital, badania, kontrole i wreszcie 19 marca 2019 roku operacja jednego ucha. Ogromny stres, emocje, planowanie przyszłości i powracające pytanie co dalej. Po jej zakończeniu Rodzice nie mogli się doczekać informacji, czy jedno z ich największych marzeń się spełniło… Lekarze zrobili co w ich mocy i później wydarzenia nabrały zaskakującego tempa. Zacząłem rozwijać się, reagować na proste komunikaty, a co najważniejsze, próbuje wypowiadać słowa! To niesamowite jak operacja jednego ucha i możliwość, częściowego słyszenia otoczenia, wpłynęła na mój rozwój. W przedszkolu funkcjonuje coraz lepiej, ale to wciąż za mało.
Dzięki Wam, ludziom o wielkich sercach udało się zabrać pieniążki na operacje drugiego ucha i we wrześniu 2020 przeszedłem operację wszczepienia implantu ślimakowego na drugie ucho. Jednak to nie koniec mojej drogi w walce o normalność. Teraz czeka mnie długa rehabilitacja, konsultacje logopedyczne, wizyty kontrolne w Klinice w Kajetanach. Wszystko to wymaga środków pieniężnych a moja mam sama sobie z tym nie poradzi. Wiem, że może na Was liczyć bo pozwalając mi poddać się tej operacji za bardzo dużą sumę pieniążków pokazaliście , że dobro dzieci nie jest wam obojętne.

Proszę pomóż mi usłyszeć piękno świata ….Kamilek.

Numer zbiórki publicznej: 2020/189/OR
Bank Pekao S.A
SWIFT/BIC: PKOPPLPW
Numer rachunku: 71 1240 5035 1111 0010 9574 9388
IBAN: PL 71 1240 5035 1111 0010 9574 9388

Przekaż swój 1%

AVALON
KRS: 0000270809
Cel szczegółowy: KOSNO, 11200
Kwota do wpłacenia.
Jeżeli wpłata jest za ukcję proszę tutaj podać informację o kupionym przedmiocie, można też wpisać krótką wiadomość dla podopiecznego, lub pozostawić to pole puste.
Podaj imię (pseudonim) jaki ma się wyświetlić na liście wpłacających
Na ten adres otrzymasz potwierdzenie płatności.