• Zbigniew Kocia


  Nazywam się Zbigniew Kocia. Jestem 57-letnim mieszkańcem Skarżyska -Kamiennej. Po wyjściu ze szpitala zlecono mi kontrolne prześwietlenie płuc i wtedy otrzymałem WYROK !!!… RAK ZŁOŚLIWY PŁUC Z PRZERZUTAMI. !!!

  4 595,00 zł
 • Oskar Szczerbaniewicz


  Oskar Szczerbaniewicz jest mieszkańcem Jeleniej Góry i ma 18 lat. Przeszedł bardzo ciężką chorobę… nowotwór złośliwy tkanek miękkich „Mięsak Ewinga”. Przeszedł przeszczep komórek macierzystych na skutek czego jest bardzo narażony na ryzyko zachorowania na inny nowotwór.

  7 541,67 zł
 • Julian Wójcik


  Witajcie Kochani. Nazywam się Julianek Wójcik. Mam 14 miesięcy i mieszkam z rodzicami w Starachowicach. Urodziłem się jako skrajny wcześniak w 25 tygodniu ciąży i ważyłem zaledwie 840 gram. Obecnie wymagam ciągłej opieki wielospecjalistycznej oraz rehabilitacji. Jestem pod opieką takich specjalistów jak: kardiolog, chirurg, nefrolog, pediatra, okulista, gastrolog oraz neurologopeda.

  3 655,00 zł
 • Szymczyk Jakub


  Witajcie. Nazywam się Jakub Szymczyk i mam 11 lat. Urodziłem się jako zdrowy chłopiec. Problemy zaczęły się po kilku miesiącach. Częsty płacz, brak łaknienia, wymioty. Rodzice zaczęli mnie diagnozować i tak trafiłem do INSTYTUT Pomnik Centrum Zdrowia Dziecka. Po wielu pobytach i badaniach okazało się, że cierpię na translokacje zrównoważoną genetyczną między 15 i21 chromosomem.

  21 898,00 zł
 • Kacper Mazur


  Nazywam się Kacper Mazur i mam 15 lat. Od urodzenia choruję na MUKOWISCYDOZĘ. To rzadka, wielonarządowa, choroba genetyczna, która atakuje najbardziej układ oddechowy i pokarmowy.

  20 650,92 zł
 • Sandra Kamińska


  Nazywam się Sandra Kamińska. Mam dopiero 3 latka i cierpię na kurczowe porażenie mózgu tzw. diplegię spastyczną. Moja choroba była wielkim zaskoczeniem dla moich Kochanych Rodziców. Tydzień przed swoimi drugimi urodzinkami upadłam na kolanka, zaczęłam płakać i przestałam chodzić.

  30 904,52 zł
 • Natan Kalista


  Nazywam się Natan Kalista, mam tylko 12 miesięcy i mieszkam z rodzicami i siostrzyczką w Pawłowie w woj. świętokrzyskim. Cierpię na staw rzekomy kości piszczelowej lewej. I chociaż mam niecały roczek odwiedziłem gabinet lekarski znacznie więcej razy niż niejeden dorosły.

  15 819,64 zł
 • Ernest Ludynia

  Ernest Ludynia


  Witajcie Kochani . Nazywam się Ernest Ludynia, mam 13 lat i mieszkam ze swoją rodziną w Bodzechowie koło Ostrowca Św. Choruję na czaszkogardlaka, niezłośliwy jak do tej pory nowotwór mózgu, który w każdej chwili może stać się zagrażający mojemu życiu drastycznie.

  12 323,60 zł
 • Kamil Kosno


  Nazywam się Kamilek Kosno, mam 8 lat i mieszkam w Ostrowcu Świętokrzyskim. Każdy dzień jest dla mnie poważnym wyzwaniem. Cierpię na obustronny głęboki niedosłuch zmysłowo-nerwowy.

  39 913,38 zł