• Zbigniew Kocia


  Nazywam się Zbigniew Kocia. Jestem 57-letnim mieszkańcem Skarżyska -Kamiennej. Po wyjściu ze szpitala zlecono mi kontrolne prześwietlenie płuc i wtedy otrzymałem WYROK !!!… RAK ZŁOŚLIWY PŁUC Z PRZERZUTAMI. !!!

  7 415,00 zł
 • Oskar Szczerbaniewicz


  Oskar Szczerbaniewicz jest mieszkańcem Jeleniej Góry i ma 18 lat. Przeszedł bardzo ciężką chorobę… nowotwór złośliwy tkanek miękkich „Mięsak Ewinga”. Przeszedł przeszczep komórek macierzystych na skutek czego jest bardzo narażony na ryzyko zachorowania na inny nowotwór.

  13 774,67 zł
 • Julian Wójcik


  Witajcie Kochani. Nazywam się Julianek Wójcik. Mam 14 miesięcy i mieszkam z rodzicami w Starachowicach. Urodziłem się jako skrajny wcześniak w 25 tygodniu ciąży i ważyłem zaledwie 840 gram. Obecnie wymagam ciągłej opieki wielospecjalistycznej oraz rehabilitacji. Jestem pod opieką takich specjalistów jak: kardiolog, chirurg, nefrolog, pediatra, okulista, gastrolog oraz neurologopeda.

  4 540,00 zł
 • Szymczyk Jakub


  Witajcie. Nazywam się Jakub Szymczyk i mam 11 lat. Urodziłem się jako zdrowy chłopiec. Problemy zaczęły się po kilku miesiącach. Częsty płacz, brak łaknienia, wymioty. Rodzice zaczęli mnie diagnozować i tak trafiłem do INSTYTUT Pomnik Centrum Zdrowia Dziecka. Po wielu pobytach i badaniach okazało się, że cierpię na translokacje zrównoważoną genetyczną między 15 i21 chromosomem.

  26 328,00 zł
 • Marcin Cieśla


  Nazywam się Marcin Cieśla, mam 36 lat i mieszkam w Starachowicach razem z żoną i 7 letnią córką Natalią. Pod koniec 2019 roku zdiagnozowano u mnie czerniaka złośliwego w IV stadium zaawansowania

  6 645,00 zł
 • Joanna Bojek


  Mam na imię Joanna. Jestem szczęśliwą mamą i babcią. Mieszkam w Ostrowcu Świętokrzyskim gdzie od 1981 roku pracuję jako nauczyciel wychowania przedszkolnego ….w momencie diagnozy, kiedy dowiedziałam się, że mam guza przyśrodkowej części lewego płata skroniowego(glejaka). W jednej chwili wszystko się zmieniło…

  10 662,85 zł
 • Lilianna Majzner


  Nazywam się Lilianka Majzner i mam tylko 19 miesięcy. Od października 2019 roku oddział onkologii Centrum Zdrowia Dziecka jest moim drugim domem. Choruję na nowotwór złośliwy – Neuroblastomę IV stopnia z przerzutami.

  6 660,00 zł
 • Lucyna Nowak

  Lucyna Nowak


  Witajcie. Nazywam się Lucyna Nowak  i mam 74 lata. 26 lutego bieżącego roku w moim mieszkaniu w Kielcach wybuchł pożar, który pochłonął cały dobytek mojego życia a mnie zabrał zdrowie i unieruchomił w łóżku szpitalnym prawdopodobnie na długi czas.

  3 803,50 zł
 • Kacper Mazur


  Nazywam się Kacper Mazur i mam 15 lat. Od urodzenia choruję na MUKOWISCYDOZĘ. To rzadka, wielonarządowa, choroba genetyczna, która atakuje najbardziej układ oddechowy i pokarmowy.

  23 215,92 zł
 • Sandra Kamińska


  Nazywam się Sandra Kamińska. Mam dopiero 3 latka i cierpię na kurczowe porażenie mózgu tzw. diplegię spastyczną. Moja choroba była wielkim zaskoczeniem dla moich Kochanych Rodziców. Tydzień przed swoimi drugimi urodzinkami upadłam na kolanka, zaczęłam płakać i przestałam chodzić.

  32 119,52 zł
 • Natan Kalista


  Nazywam się Natan Kalista, mam tylko 12 miesięcy i mieszkam z rodzicami i siostrzyczką w Pawłowie w woj. świętokrzyskim. Cierpię na staw rzekomy kości piszczelowej lewej. I chociaż mam niecały roczek odwiedziłem gabinet lekarski znacznie więcej razy niż niejeden dorosły.

  15 819,64 zł
 • Ernest Ludynia

  Ernest Ludynia


  Witajcie Kochani . Nazywam się Ernest Ludynia, mam 13 lat i mieszkam ze swoją rodziną w Bodzechowie koło Ostrowca Św. Choruję na czaszkogardlaka, niezłośliwy jak do tej pory nowotwór mózgu, który w każdej chwili może stać się zagrażający mojemu życiu drastycznie.

  13 293,60 zł
 • Kamil Kosno


  Nazywam się Kamilek Kosno, mam 8 lat i mieszkam w Ostrowcu Świętokrzyskim. Każdy dzień jest dla mnie poważnym wyzwaniem. Cierpię na obustronny głęboki niedosłuch zmysłowo-nerwowy.

  43 003,38 zł
 • Oliwia Kaczewska

  Oliwia Kaczewska


  Jestem Oliwka. Mam 10 lat i w swoim życiu przeszłam już więcej niż nie jeden dorosły. Gdy skończyłam 3 lata zdiagnozowano u mnie zespół Nijmegen…

  9 952,57 zł