05-01-2021

Fundacja Kolorowe Motyle organizacją współpracującą z Fundacją Siepomaga.pl

Kochani…

Z dumą chcielibyśmy Was poinformować, iż jeszcze w starym roku bo z dniem 31.12.2020r. zostaliśmy jako Fundacja Kolorowe Motyle organizacją współpracującą z Fundacją Siepomaga.pl. Już teraz możecie nas znaleźć na stronie Siepomaga.pl klikając w link https://www.siepomaga.pl/fundacjakolorowemotyle 

Jest to dla nas duże wyróżnienie. Możemy bez problemu współpracować z fundacją zakładając zbiórki dla naszych Podopiecznych Kolorowych Motyli.

Zachęcamy też Was Kochani do wspierania nas w ramach opcji „Stały Pomagacz” . Jeżeli tylko posiadasz konto na Siepomaga.pl możesz bez problemu, w ciągu kilku minut zostać naszym Stałym Pomagaczem deklarując comiesięczną wpłatę na rzecz naszej Fundacji Kolorowe Motyle. Nawet najmniejsza zadeklarowana kwota miesięczna 5 zł to wielkie wsparcie dla naszych działań a dla Ciebie satysfakcja, radość z pomagania oraz promowanie swojego profilu w widocznym na bieżąco na naszej stronie okienku „Stali Pomagacze”.

Jeżeli nie wybierzesz opcji „Stały Pomagacz” możesz również wesprzeć nas jednorazowo w dowolnie wybranej przez siebie chwili….Zachęcamy również do UDOSTĘPNIANIA naszego linku do strony… Być może ktoś z waszej rodziny, znajomych lub przyjaciół będzie chciał nas wesprzeć.

 

Dzięki Waszej dotychczasowej pomocy udało nam się zrealizować w ubiegłym roku wiele zadań oraz zadbać o naszych Podopiecznych tak jak byśmy tego chcieli. Jednak cały czas dokładamy starań aby nasze działania przynosiły wymierne korzyści dla Kolorowych Motyli. Tylko z Waszą pomocą jesteśmy w stanie podołać naszym przedsięwzięciom….

Serdecznie za wszystko dziękujemy życząc Wam jednocześnie wszystkiego dobrego na ten rok…